Back to all Events

Statome pilį ir žaidžiame pilyje!

STATOME PILĮ ir ŽAIDŽIAME PILYJE!

Žaislų muziejaus komanda nepaprastai džiaugiasi naujausiu eksponatu „Lietuvos pilys“. Bendradarbiaudami su pilių dėlionių meistru Robertu Ožalinsku ir jo įkurta „Žaiskime lietuviškai“, parengėme muziejaus lankytojams dar vieną unikalią erdvę žaidimams.

Kodėl Lietuvos pilys? Ogi todėl, kad čia rasite architektūros elementus, būdingus įvairioms XIII a. pabaigos – XV amžiaus mūrinėms pilims, esančioms arba buvusioms Lietuvos teritorijoje. Jūs atpažinsite tikrus lietuviškus pilies vartus, lietuviškus gynybinius bokštus ir bokštelius, sienas su šaudymo angomis ir, žinoma, Didžiojo kunigaikščio rezidenciją. Atkreipkite dėmesį į Lietuvos pilims būdingus gotikinius langus, pabandykite suprasti, kuo skiriasi baltiškas plytų rišimo būdas nuo gotikinio. Kiekvieno pilies aukšto detalės pažymėtos ratuku, trikampiu arba kvadratu – tai padės nesupainioti pirmo, antro ir trečio aukštų.

Geros kelionės į Lietuvos didžiųjų kunigaikščių laikus! Beje, nepamirškite iškelti Vyčio vėliavos istoriniame Gedimino bokšte!

  • Type News & events
  • Time:
  • VenueVilnius
  • Duration:0

Address

VšĮ „Žaislų muziejus“
Code 302486753
Šiltadaržio g. 2, LT-01124 Vilnius

Account number
LT257300010134123834
AB SWEDBANK

+370 604 00 449
info@zaislumuziejus.lt

Opening hours

Registration is recommended. Recommended visit duration 1 hour.

Darbo laikas: 

I closed
II for groups

III for groups
IV 2 pm - 6 pm
V 2 pm - 6 pm
VI 11 am - 4 pm
VII closed

Žaislų muziejus © 2024. Visos teisės saugomos

en_USEN