ŽAISLŲ MUZIEJUS MINI TREJŲ METŲ VEIKLOS SUKAKTĮ

2012 metų gruodžio 7 dieną Vilniuje, Šiltadaržio g. 2, iškilmingai buvo atidarytas pirmasis žaislų istorijai skirtas muziejus. Šventėje dalyvavo per 100 svečių, atidarymo juostą perkirpo steigėjai ir tuometinis Vilniaus miesto meras Artūras Zuokas bei Lietuvos Respublikos švietimo ministras Gintaras Steponavičius.

Per trejus veiklos metus mus aplankė per 40 000 lankytojų, kuriems nuolatos rengėme edukacines ekskursijas, su jais diskutavome, žaidėme, dalinomės žaislų istorijomis, įžvalgomis ir gamybos būdais.

Muziejaus pagrindu tapo pirmoji archeologinių žaislų ir žaidimų paveldo tyrimams skirta disertacija, tad minėdami trejų metų sukaktį norime lankytojams pristatyti šviežiausias mokslines naujienas. Šeštadienį, gruodžio 5 dieną, 15 valandą muziejaus edukacijų salytėje muziejaus steigėjas archeologas dr. Povilas Blaževičius skaitys paskaitą „Alaviniai kareivėliai: literatūros personažas ar istorijos liudininkas“.

Nuo 12 val. iki 15 val. šeštadienį ir sekmadienį kviesime lankytojus į smagias gimtadienio dirbtuves ne tik pasigaminti simbolinį gimtadienio atributą, bet ir palikti savo linkėjimus bei delno iškarpą ant linkėjimų lentos. Norintiems labiau įsijausti į muziejaus gyvenimą pasiūlysime trumpai tapti linksmaisiais eksponatais.

    SUSITIKIME MUZIEJUJE:)