VASARIO MĖNESIO DIRBTUVĖS

Kviečiame į Žaislų muziejaus dirbtuves, kur kartu su vaikais galite išmėginti naujas veiklas.

Vasario 2, sekmadienį, 12-14 val. LĖLIŲ-VAIDUOKLIŲŲŲŲ DIRBTUVĖS – kviesime lankytojus pasigaminti itin archaiškų, bet žavių ir paprastų, sparčiai vėl populiarėjančių lėlių/vaiduokliųųųųų...

Vasario 8, šeštadienį, 12-14 val. FLEKSAGONO DIRBTUVĖS –   tai jau 75 metus gyvuojantis, lengvai iš popieriaus išlankstomas, net ir suaugusiuosius įtraukiantis žaislas-galvosūkis. Jį lankstant (jau pasigamintą), fleksagono paviršiai keičiasi kaip kaleidoskope - buvę išorėje pasislepia, o lig tol buvę paslėpti netikėtai išlenda į paviršių.

Vasario 9, sekmadienį, 12-14 val. INTEGRUOTO PIEŠIMO ŽAIDIMAS piešdami kurs nuostabią istoriją apie drugeliu virstantį vikšrelį ar kitą nuostabų gamtos stebuklą.

Vasario 16, sekmadienį, kviečiame švęsti šventę kartu. Edukacijų salytėje 11 val. bus atidaryta konkurso „Žaislai TRISPALVEI“ parodėlė, o 12 val. teatras „Žalia varna surengs R. Daukanto knygos „Basanavičius barzdota varna“ teatrinį pristatymą. Vaikai ir klausys pasakojimo, ir kartu dalyvaus vaidinant, ir atsakys į rimčiausius klausimus: Koks buvo Basanavičius vaikystėje? Ar tikrai ožkos išgelbėjo mažąjį Jonuką? Ar turėjo jis žaislų?

Vasario 16, sekmadienį, 14 val. bus rodomas nepakartojamas iliustruotas pasakojimas LEGENDA APIE GEDIMINO SAPNĄ. Lankytojai kartu su kunigaikščiu Gediminu medžios, sapnuos ir statys Vilnių!

Vasario 22, šeštadienį, 12-14 INTEGRUOTO   PIEŠIMO   ŽAIDIMAS – piešdami kurs nuostabią istoriją apie drugeliu virstantį vikšrelį ar kitą nuostabų gamtos stebuklą.