ŠVENČIAME VASARIO 16-ĄJĄ

Kaip ir kasmet ŽAISLŲ MUZIEJUS labai džiaugiasi šia švente ir labai kviečia kartu švęsti:)

VASARIO 14 dieną, šeštadienį, 12 val. ta proga rodysime „ILIUSTRUOTĄ PASAKOJIMĄ „LEGENDA APIE GEDINIMO SAPNĄ“.

Viena iš gražiausių Vilniaus legendų atgyja Žaislų muziejuje. Kartu su lankytojais žaisdami su iliustracijomis rodome ant sienos pasakojimą apie garsųjį Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės kunigaikštį Gediminą, žynį Lizdeiką, sapną, geležinį vilką ir Vilniaus įkūrimą. Smagus interaktyvus būdas žaisti ir kartu pažinti mūsų šalies istoriją. Dailininkas Ramūnas Graželis.

VASARIO 15 dieną, sekmadienį, 13 val. kviečiame į lėlių teatro ŽALIA VARNA spektaklį „JONAS BASANAVIČIUS BARZDOTA VARNA“. Teatro įkūrėja ir aktorė Aurelija Čeredaitė.

Laukiame Jūsų Žaislų muziejuje:)