SPALIO MĖNESIO DIRBTUVĖS

Spalio mėnesį Žaislų muziejaus edukacijų salytėje vyks šios atviros dirbtuvės. Visi lankytojai kviečiami prisijungti, atskiro mokesčio nėra. Nusipirkę muziejaus bilietus dalyvaujate ekskursijoje ir dirbtuvėse.

 

 

 

Spalio 4 d., šeštadienį, 12-14 val. vyks atviros INTEGRUOTO PIEŠIMO ŽAIDIMAS – piešdami kursime nuostabią istoriją apie drugeliu virstantį vikšrelį ar kitą nuostabų gamtos stebuklą.

   

Spalio 5 dieną, sekmadienį, 12-14 val. MOKYTOJO DIENOS PROGA muziejuje vyks atviros „POP-UP“ ATVIRUKŲ DIRBTUVĖS. Nustebinkite mokytojus iššokančiu atviruku.

   

Spalio 11 d., šeštadienį, 12-14 val. vyks atviros FLEKSAGONO DIRBTUVĖS– tai jau 75 metus gyvuojantis, lengvai iš popieriaus išlankstomas, net ir suaugusiuosius įtraukiantis žaislas-galvosūkis. Jį lankstant (jau pasigamintą), fleksagono paviršiai keičiasi kaip kaleidoskope - buvę išorėje pasislepia, o lig tol buvę paslėpti netikėtai išlenda į paviršių.

   

Spalio 12 d., sekmadienį, 12-14 val.- vyks atviros POPIERINIŲ GYVŪNŲ LANKSTYMO DIRBTUVĖLĖS. Jei vaikai niekaip negali priprašyti tėvelių, kad nupirktų gyvūnėlį, tuomet kviečiame pasigaminti savo svajonių gyvūnėlį. Namo galėsite parsinešti kačiuką, šuniuką, o gal liūtą, panterą ar krokodilą. Jie tikrai nieko neišgąsdins.

   

Spalio 18 d., šeštadienį, vyks atvirosMEDALIŲ IR PAKABUKŲ DIRBTUVĖS. Spaliui įpusėjus tinka pasipuošti savo darbo medaliais ir pakabukais. Galima juos dovanoti broliui, sesei ar geriausiam draugui.

 

   

Spalio 19 dieną, sekmadienį, 12-14 val. vyks atviros ARCHAIŠKŲ LĖLYČIŲ IR KARŽYGIŲ DIRBTUVĖS. Prisiminsite arba išmoksite iš siūlų ir skiaučių pasigaminti paprastas bet labai išraiškingas  lėlytes ir karžygius.

 

   

Spalio 25 d., šeštadienį, 12-14 val. vyks atviros FLEKSAGONO DIRBTUVĖS– tai jau 75 metus gyvuojantis, lengvai iš popieriaus išlankstomas, net ir suaugusiuosius įtraukiantis žaislas-galvosūkis. Jį lankstant (jau pasigamintą), fleksagono paviršiai keičiasi kaip kaleidoskope - buvę išorėje pasislepia, o lig tol buvę paslėpti netikėtai išlenda į paviršių.

 

 
 

Spalio 26 d., sekmadienį, 12-14 val. vyks atviros BURTŲ LAZDELIŲ DIRBTUVĖS. Pasigaminkite savo burtų lazdeles ir nereikės laukti, kol jus aplankys fėja ar pasakų džinas. Abrakadabra focus marokus .... burtą užburk....likimą pakeisk.....