SAUSIO MĖNESIO DIRBTUVĖS


   Sausio 10 dieną, šeštadienį, 12-14 val. vyks atviros popierinių PELĖDŲ DIRBTUVĖS. Po dirbtuvių jūsų namuose apsigyvens išmintingos, plačių akių ir purių plunksnų gražuolės pelėdos. Labai jaukus suvenyras arba dovana mieliems draugams.
    Sausio 11 dieną, sekmadienį, 12-14 val. vyks atviros POPIERINIŲ VARLYČIŲ DIRBTUVĖS. Mokysime išsilankstyti popierines varlytes ir smagiai žaisti su jomis namie, lauke, o gal net mašinoje. 
    Sausio 17 d., šeštadienį, 12-14 val. vyks atviros FLEKSAGONO DIRBTUVĖS – tai jau 75 metus gyvuojantis, lengvai iš popieriaus išlankstomas, net ir suaugusiuosius įtraukiantis žaislas-galvosūkis. Jį lankstant (jau pasigamintą), fleksagono paviršiai keičiasi kaip kaleidoskope - buvę išorėje pasislepia, o lig tol buvę paslėpti netikėtai išlenda į paviršių. 
   Sausio 18 dieną, sekmadienį, 12-14 val. smagus pokštas mikliems pirštukams. Išmoksime iš popieriaus pasigaminti margą PIRŠTŲ GAUDYKLĘ.
   Sausio 24 d., šeštadienį, 12-14 val. vyks atviros POPIERINIŲ GYVŪNŲ LANKSTYMO DIRBTUVĖLĖS. Jei vaikai niekaip negali priprašyti tėvelių, kad nupirktų gyvūnėlį, tuomet kviečiame pasigaminti savo svajonių gyvūnėlį. Namo galėsite parsinešti kačiuką, šuniuką, o gal liūtą, panterą ar krokodilą. Jie tikrai nieko neišgąsdins. 
   Sausio 31 d., šeštadienį, 12-14 val. vyks atviros MARSIEČIO DIRBTUVĖS. Pasigaminsite linksmą marsietį, įkišite du pirštukus ir krypuosite visi kartu nuo planetos iki kitos planetos.