RUGSĖJO MĖNESIO DIRBTUVĖS

Rugsėjo mėnesį Žaislų muziejaus edukacijų salytėje vyks šios atviros dirbtuvės. Visi lankytojai kviečiami prisijungti, atskiro mokesčio nėra. Nusipirkę muziejaus bilietus dalyvaujate ekskursijoje ir dirbtuvėse.

 

 

Rugsėjo 6 d., šeštadienį, 12-14 val. vyks atviros ARCHAIŠKŲ LĖLYČIŲ IR KARŽYGIŲ DIRBTUVĖS. Prisiminsite arba išmoksite iš siūlų ir skiaučių pasigaminti paprastas bet labai išraiškingas  lėlytes ir karžygius.

   

Rugsėjo 7 d., sekmadienį,12-14 val. vyks atviros KARTONINIŲ KARŪNŲ DIRBTUVĖS. Ryt minėsime Vytauto Didžiojo karūnavimo dieną, tad nereiktų praleisti progos ir patiems pasipuošti Žaislų karalystės karūnomis.

   

Rugsėjo 13 d., šeštadienį, 12-14 val.- vyks atviros POPIERINIŲ GYVŪNŲ LANKSTYMO DIRBTUVĖLĖS. Jei vaikai niekaip negali priprašyti tėvelių, kad nupirktų gyvūnėlį, tuomet kviečiame pasigaminti savo svajonių gyvūnėlį. Namo galėsite parsinešti kačiuką, šuniuką, o gal liūtą, panterą ar krokodilą. Jie tikrai nieko neišgąsdins.

   

Rugsėjo 14 d., sekmadienį, 12-14 val. vyks atviros MEDALIŲ IR PAKABUKŲ DIRBTUVĖS. Rugsėjui įpusėjus tinka pasipuošti savo darbo medaliais ir pakabukais. Galima juos dovanoti broliui, sesei ar geriausiam draugui.

   

Rugsėjo 20 d., šeštadienį, 12-14 val. vyks atviros ARCHAIŠKŲ ŪŽYNIŲ DIRBTUVĖS. Kartu priminsime, kaip pasigaminti vienus iš archajiškiausių mums žinomu žaisliukų – ūžynes ir pasimokysime smagiai pazvimbti.

   

Rugsėjo 21 d., sekmadienį, 12-14 val. vyks atviros FLEKSAGONO DIRBTUVĖS– tai jau 75 metus gyvuojantis, lengvai iš popieriaus išlankstomas, net ir suaugusiuosius įtraukiantis žaislas-galvosūkis. Jį lankstant (jau pasigamintą), fleksagono paviršiai keičiasi kaip kaleidoskope - buvę išorėje pasislepia, o lig tol buvę paslėpti netikėtai išlenda į paviršių.

   

Rugsėjo 27 d., šeštadienį, 12-14 val. vyks atviros POPIERINIŲ VARLYČIŲ DIRBTUVĖS. Mokysime išsilankstyti popierines varlytes ir smagiai žaisti su jomis namie, lauke, o gal net mašinoje.

   

Rugsėjo 28 d., sekmadienį, 12-14 val. vyks atviros POPIERINIO TREPSIUKO DIRBTUVĖS Jei mokate tiksliai lankstyti ar norėtumėte to išmokti, tai būtinai užsukite į mūsųTREPSIUKO dirbtuves. Pasigaminsite ir namo išsinešite smagų popierinį žmogeliuką. Jis – linksmas, spalvotas ir mokantis patrepsėti ant stalo kaip žymusis Čarlis Čaplinas.