RUGPJŪČIO MĖNESIO DIRBTUVĖS

Žaislų muziejaus edukacijų salytėje vyks rugpjūčio mėnesį vyks šios atviros dirbtuvės. Muziejaus lankytojoms šios dirbtuvės nemokamos. Nusipirkę muziejaus bilietą galite jungtis prie kas valandą skelbiamų ekskursijų ir tuo metu muziejuje vykstančių dirbtuvių. Iš anksto registruotis nereikia. Registruojasi tik grupės nuo 20 lankytojų.
 

  Rugpjūčio 2 dieną,šeštadienį, 12-14 val., ARCHAIŠKŲ LĖLYČIŲ IR ŪŽYNIŲ DIRBTUVĖS. Nesudėtingai pagaminamos, bet puikiai atrodančios lėlytės tikrai pradžiugins ir mažiausius, ir didžiausius dirbtuvių dalyvius. Kartu priminsime, kaip pasigaminti vienus iš archajiškiausių mums žinomu žaisliukų – ūžynes.
Rugpjūčio 6 d., trečiadienį, 15-17 val. – FLEKSAGONO DIRBTUVĖS tai jau 75 metus gyvuojantis, lengvai iš popieriaus išlankstomas, net ir suaugusiuosius įtraukiantis žaislas-galvosūkis. Jį lankstant (jau pasigamintą), fleksagono paviršiai keičiasi kaip kaleidoskope - buvę išorėje pasislepia, o lig tol buvę paslėpti netikėtai išlenda į paviršių
.


 

 Rugpjūčio 16 d., šeštadienį, 12-14 val., MEDALIŲ IR PAKABUKŲ DIRBTUVĖS. Vasaros nuotykius ir linksmybes įamžinkite pasigaminę savo darbo medalius ir pakabukus. Galima juos skirti šauniausiam, išradingiausiam, sparčiausiam, nutrūktgalviškiausiam ar smalsiausiam vasarotojui.
  Rugpjūčio 20 d., trečiadienį, 15-17 val., POPIERINIŲ VARLYČIŲ DIRBTUVĖS. Mokysime išsilankstyti popierines varlytes ir smagiai žaisti su jomis namie, kaime, o gal net mašinoje.


Rugpjūčio 27 d., trečiadienį, 15-17 val., POPIERINIO TREPSIUKO DIRBTUVĖS. Jei mokate tiksliai lankstyti ar norėtumėte to išmokti, tai būtinai užsukite į mūsų TREPSIUKO dirbtuves. Pasigaminsite ir namo išsinešite smagų popierinį žmogeliuką. Jis – linksmas, spalvotas ir mokantis patrepsėti ant stalo kaip žymusis Čarlis Čaplinas.

Rugpjūčio 30 d. šeštadienį, 12-14 val., POPIERINĖS ŽIEDŲ IR GĖLIŲ DIRBTUVĖS. Ruošiamės naujiesiems mokslo metams. Gal kas norės pirmąją dieną draugams ar mokytojai padovanoti savo pačių pagamintas stambiažiedes lelijas.