ŽAISLŲ MUZIEJUS kviečia lankytojus kurti bendrą piešinį parodai JAPONIJOJE

Hamada vaikų meno muziejus pakvietė Žaislų muziejų dalyvauti 2016 metais vyksiančioje 19–oje parodoje HAMADA CHILDREN”S INDEPENDENT.

Nuo 1996 metų Japonijoje veikiantis unikalus muziejus renka, saugoja ir eksponuoja vaikų kūrybą. Muziejus nuolatos rengia labai įvairias programas ir veiklas, siekdamas atverti ir užfiksuoti vaikų vaizduotę, jų įgimtą jausmingumą bei natūralumą.

2016 metų žiemą muziejus jau devynioliktą kartą pristatys 6–15 metų amžiaus vaikų kūrybos parodą. Kasmet Hamada vaikų kūrybos muziejus į savo tradicinę parodą kviečia vis daugiau kitų pasaulio šalių. Tarptautinė paroda leidžia dar labiau žavėtis vaikų kūrybos panašumais ir skirtumais.

Žaislų muziejus su dideliu džiaugsmu jungiasi prie šios parodos ir kvies lankytojus sukurti bendrą kūrinį „MES ŽAIDŽIAME“. 2015 m. birželio 23 dieną ir birželio 30 dieną, nuo 12 iki 16 valandos muziejaus edukacijų salytėje 6–15 metų lankytojai galės atskleisti savo žaismingumą ir kūrybiškumą. Kartu sieksime sukurti unikalų žaislų ir žaidimų temos piešinį.

Liepos pabaigoje kūriniai bus išsiųsti ir padovanoti HAMADA vaikų kūrybos muziejui, kur kartu garsins mūsų šalį.