NAUJIEJI ŽAISLŲ MUZIEJAUS BIČIULIAI IR NAUJI BENDRI PROJEKTAI

Prieš kelias savaites teko garbė susipažinti su naujais, jaunais ir energingais bičiuliais, su kuriais lengvai suradome bendrą kalbą ir požiūrį į edukacijos svarbą. Mūsų bendradarbiavimas sutvirtintas antspaudais, bet daug svarbiau, jog mūsų žodžiai ir vertinimai skamba panašiai.
Tad jau rudenį galėsime pristatyti muziejaus lankytojams mūsų bendrą su kredito unijaSAULĖGRĄŽA“ rengiamą edukacinį projektą. Džiaugiamės, jog bendradarbiavimas su šia kredito unija suteiks daugiau galimybių prasmingai žaisti muziejaus lankytojams. 


Kredito unijos „Saulėgrąža“ valdybos pirmininkas Gintautas Piragius, administracijos vadovo pavaduotoja Germantė Danilevičiūtė ir muziejaus direktorė Indrė Jovaišaitė-Blaževičienė
 
Žaislų muziejuje bus praplėsta ekspozicija „Žaidžiu ir mokausi“, skirta seniausiems Lietuvoje naudotiems mūrijimo būdams. Vaikai žaisdami piratus ar riterius nuolatos stato pilis bei įtvirtinimus, mažosios princesės taip pat mielai kelerius vaikystės metus susigyvena su savo gražuolėmis pilies gyventojomis. Būtų puiku, kad vaikai žaisdami šios temos žaidimus dar ir išmoktų daugiau apie mūsų architektūros paveldo istoriją. Todėl tiek mažieji, tiek vyresnieji muziejaus lankytojai turės progą ne tik susipažinti su trim populiariausiais mūrijimo stiliais, bet kartu ir pamėginti plytas padėlioti pagal pateiktus pavyzdžius.
 

 
Bendradarbiavimo pradžios proga kredito unijos klientams
 suteikiama išskirtinė proga apsilankyti Žaislų muziejuje.
Plačiau apie tai galite sužinoti http://www.sauletaunija.lt/naujienos/zaislu-muziejus/