NAUJAUSIAS ŽAISLŲ MUZIEJAUS PROJEKTAS „MUZIEJUS MANO DELNE“

Žaislų muziejus parengė naujausią edukacinį projektą, kuris leis įvairaus amžiaus ir pomėgių lankytojams dar giliau ir smagiau tyrinėti muziejaus ekspozicijas. Gal jums patinka piešti, jungti taškus ir sužinoti, koks objektas slepiasi nuo jūsų, gal mieliau įvertinsite savo pastabumą ar pasuksite galvas atsakinėdami į klausimus?

Muziejus parengė trijų lygių informaciją ir užduotis apie akmens amžių bei viduramžius - dvi šiuo metu pagrindines ekspozicijų temas, tad vykdant užduotis spausdintuose užduočių lapuose, leidinyje, žaidžiant terminale bus dar smagiau sužinoti daugiau naujų faktų ir įdomybių.


 

MUZIEJUS MANO DELNE“ projekto įgyvendinimą parėmė Lietuvos kultūros taryba, projekto vadovas dr. Povilas Blaževičius, knygelės tekstų ir žinyno autorės archeologės Arnita Petrulytė bei Monika Žemantauskaitė

Džiaugiamės galėję dirbti su ypatingai talentingu dailininku Ramūnu Graželiu, patyrusia dizainere Dalia Skerlaite, su interaktyvių multimedijos sistemų kūrėjais UAB „Elektroninės leidybos namai“, ir spaudos profesionalais UAB „BALTO print“. 
Pažinti ir mokytis galime žaisdami:)