ŽAISLŲ MUZIEJUI VIENERI

Štai ir išaušo pirmasis Žaislų muziejaus gimtadienis. Iš vienos pusės, atrodo, kad tiek nedaug yra vieneri metai, iš kitos pusės, kai dirbome beveik kasdien, tai rodos, jog muziejui jau žymiai daugiau.

   

Mums šie metai buvo labai įspūdingi. Pradėjome oficialiu atidarymu 2012 metų gruodžio 7 dieną. Per metus muziejų aplankė daugiau nei 18 000 lankytojų. Susibūrė nuostabus profesionalų, pasiruošusių edukuoti ir skleisti žinią kiekvienam besidominčiam, kolektyvas. Čia dirbantys žmonės yra ypatingas muziejaus turtas.

   

Prieš metus atsidarėme pristatydami pirmąją Žaislų muziejaus dalį pagrįsta viduramžių archeologija. Po metų pristatome dar senesnį laikotarpį. Pasipildėme ir plečiame naująją ekspoziciją „Žaidžiame akmens amžių“.

 


Taip žingsnis po žingsnio gilinsime muziejaus ekspoziciją, pateiksime naujienų, kad būtų įdomu nuolatos čia sugrįžti ir sužinoti ką nors įdomaus bei naujo.

 
 

Per šiuos metus mus aplankė labai daug nepaprastai įdomių žmonių. Susidraugavome su naujais bičiuliais, kurie praturtino mus savo mintimis, dovanomis ir entuziazmu.


Dėkojame visiems, kurie padeda Žaislų muziejui augti ir klestėti!!!