Kūrybinės dirbtuvės Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje

Šį šeštadienį, rugsėjo 3 d., nuo 15:00 iki 16:00 kūrybinės Žaislų muziejaus dirbtuvės persikelia į

Lietuvos nacionalinę Martyno Mažvydo biblioteką.
Po aštuonerių metų rekonstrukcijos biblioteka vėl atveria duris lankytojams, o mes džiaugiamės
būdami dalimi šio svarbaus renginio!

„Skaitytojui reikia ne tik knygų – biblioteka atvira ne tik skaitytojui“

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka po aštuonerius metus trukusios rekonstrukcijos rugsėjo 2 dieną atvers duris į atsinaujinusią ir modernią žinių ir kūrybos erdvę. Rugsėjo 3 dieną biblioteka kviečia visus norinčius pirmą kartą pamatyti rekonstruotą pastatą iš vidaus ir dalyvauti įdomioje veikloje. Susirinkusius prie Nacionalinės bibliotekos pastato jau nuo šeštadienio ryto pasitiks gyva džiazo muzika, o popiet bibliotekos erdvėse šurmuliuos kūrybinės dirbtuvės, bus eksponuojama Fluxus paroda, Žilvino Kempino instaliacija „Didysis O“, kitos meninės instaliacijos, atmosferą kurs elektroninės muzikos atlikėjo GeraiGerai grojama muzika.