LIEPOS MĖNESIO DIRBTUVĖS
 

Liepos 2 diena, trečiadienis, 15-17 val. POPIERINIŲ GYVŪNŲ LANKSTYMO DIRBTUVĖLĖS. Jei vaikai niekaip negali priprašyti tėvelių, kad nupirktų gyvūnėlį, tuomet kviečiame pasigaminti savo svajonių gyvūnėlį. Namo galėsite parsinešti kačiuką, šuniuką, o gal liūtą, panterą ar krokodilą. Jie tikrai nieko neišgąsdins.


 Liepos 5 diena, šeštadienis, 12-14 val. KARŪNŲ DIRBTUVĖS Karaliaus Mindaugo karūnavimo išvakarėse kiekvienam kunigaikščiui ir kunigaikštytei po karūną!!! Jei visos turimos karūnos nebetinka ar pabodo, pats laikas pasigaminti karūną pagal naujausias karalystės madas.
 

 Liepos 9 diena, trečiadienis, 15-17 val. POPIERINIO TREPSIUKO DIRBTUVĖS Jei mokate tiksliai lankstyti ar norėtumėte to išmokti, tai būtinai užsukite į mūsų TREPSIUKO dirbtuves. Pasigaminsite ir namo išsinešite smagų popierinį žmogeliuką. Jis – linksmas, spalvotas ir mokantis patrepsėti ant stalo kaip žymusis Čarlis Čaplinas.
   Liepos 12 diena, šeštadienis, 12-14 val. MEDALIŲ IR PAKABUKŲ DIRBTUVĖS. Vasaros nuotykius ir linksmybes įamžinkite pasigaminę savo darbo medalius ir pakabukus. Galima juos skirti šauniausiam, išradingiausiam, sparčiausiam, nutrūktgalviškiausiam ar smalsiausiam vasarotojui.


Liepos 16 diena, trečiadienis, 15-17 val. POPIERINIO TREPSIUKO DIRBTUVĖS Jei mokate tiksliai lankstyti ar norėtumėte to išmokti, tai būtinai užsukite į mūsų TREPSIUKO dirbtuves. Pasigaminsite ir namo išsinešite smagų popierinį žmogeliuką. Jis – linksmas, spalvotas ir mokantis patrepsėti ant stalo kaip žymusis Čarlis Čaplinas.

Liepos 19 diena, šeštadienis, 12-14 val. POPIERINIŲ GYVŪNŲ LANKSTYMO DIRBTUVĖS. Jei vaikai niekaip negali priprašyti tėvelių, kad nupirktų gyvūnėlį, tuomet kviečiame pasigaminti savo svajonių gyvūnėlį. Namo galėsite parsinešti kačiuką, šuniuką, o gal liūtą, panterą ar krokodilą. Jie tikrai nieko neišgąsdins.

Liepos 25 dieną, penktadienis, 12-14 val. POPIERINIO TREPSIUKO DIRBTUVĖS Jei mokate tiksliai lankstyti ar norėtumėte to išmokti, tai būtinai užsukite į mūsų TREPSIUKO dirbtuves. Pasigaminsite ir namo išsinešite smagų popierinį žmogeliuką. Jis – linksmas, spalvotas ir mokantis patrepsėti ant stalo kaip žymusis Čarlis Čaplinas.

Liepos 30 diena, trečiadienis, 15-17 val. SAULYČIŲ DIRBTUVĖS. Vėjas jau pakinkytas, belieka prisijaukinti šiltąsias saulytes. Gal norite jas išsisiuvinėti, gal klijuoti aplikacijas ar priderinti geltonas pūkuotas vielutes vietoj spindulėlių? Kiekvienas gaminsis pagal savo galimybes, bet visi išsineš po saulutę delnuose.