LAPKRIČIO MĖNESIO DIRBTUVĖS

Savaitgaliais kviečiame šeimas į atviras muziejaus dirbtuves.
Muziejaus lan
kytojams dirbtuvės yra nemokamos.

 
 

Lapkričio 8 d., šeštadienį, 12-14 val. vyks atviros POPIERINIŲ GYVŪNŲ LANKSTYMO DIRBTUVĖLĖS. Jei vaikai niekaip negali priprašyti tėvelių, kad nupirktų gyvūnėlį, tuomet kviečiame pasigaminti savo svajonių gyvūnėlį. Namo galėsite parsinešti kačiuką, šuniuką, o gal liūtą, panterą ar krokodilą. Jie tikrai nieko neišgąsdins.

   

Lapkričio 9 dieną, sekmadienį, 12-14 val. vyks atviros popierinių PELĖDŲ DIRBTUVĖS. Po dirbtuvių jūsų namuose apsigyvens išmintingos, plačių akių ir purių plunksnų gražuolės pelėdos. Labai jaukus suvenyras arba dovana mieliems draugams.

   

Lapkričio 15 d., šeštadienį, 12-14 val. vyks atviros popierinių ILGALIEŽUVIŲ DIRBTUVĖS. Kviesime pasigaminti popierinį gyvūnėlį, kuris moka iškišti liežuvį iki pat Baltijos jūros. Pasigaminsite ir pasirungsite, kieno liežuvis ilgiausias.

   

Lapkričio 16 d., sekmadienį, vyks atviros MEDALIŲ IR PAKABUKŲ DIRBTUVĖS. Lapkričiui įpusėjus tinka pasipuošti savo darbo medaliais ir pakabukais. Galima juos dovanoti broliui, sesei ar geriausiam draugui.

   

Lapkričio 22 dieną, šeštadienį, 12-14 val. vyks atviros ARCHAIŠKŲ LĖLYČIŲ IR KARŽYGIŲ DIRBTUVĖS. Prisiminsite arba išmoksite iš siūlų ir skiaučių pasigaminti paprastas bet labai išraiškingas lėlytes ir karžygius.

   

Lapkričio 23 d., sekmadienį, 12-14 val. vyks atviros FLEKSAGONO DIRBTUVĖS – tai jau 75 metus gyvuojantis, lengvai iš popieriaus išlankstomas, net ir suaugusiuosius įtraukiantis žaislas-galvosūkis. Jį lankstant (jau pasigamintą), fleksagono paviršiai keičiasi kaip kaleidoskope - buvę išorėje pasislepia, o lig tol buvę paslėpti netikėtai išlenda į paviršių.

   

Lapkričio 29 d., šeštadienį, 12-14 val. vyks atviros MARSIEČIO DIRBTUVĖS. Pasigaminsite linksmą marsietį, įkišite du pirštukus ir krypuosite visi kartu nuo planetos iki kitos planetos.

   

Lapkričio 30 d., sekmadienį, 12-14 val. vyks atviros BURTŲ LAZDELIŲ DIRBTUVĖS. Pasigaminkite savo burtų lazdeles ir nereikės laukti, kol jus aplankys fėja ar pasakų džinas. Abrakadabra focus marokus .... burtą užburk....likimą pakeisk.....