Nenumaldomai artėja
  „Kultūros naktis“!

Kultūros ir meno festivalis „Kultūros naktis“, šiemet vyksiantis naktį iš liepos 5 į 6 d. ir tapsiantis pagrindiniu Lietuvos pirmininkavimo ES tarybai atidarymo kultūriniu renginiu, miesto gyventojus ir svečius pakvies į 165 projektus, rengiamus Lietuvos bei užsienio šalių menininkų.19:00 - 22:00 val., Šventaragio slėnis ir „Žaislų muziejus" Šiltadaržio g. 2 / B. Radvilaitės g.7 
Žaislų muziejuje ir lauke prie muziejaus, tarp B. Radvilaitės ir Gedimino kalbo, tris valandas šeimoms ir pavieniams lankytojams bus siūlomos ekskursijos po žaislų ir vaikystės prisiminimų pasaulį. Kartu bus galima išmėginti senovinius žaidimus, naktinėtojams bus pasiūlyta pasigaminti suvenyrą žaislų gamybos dirbtuves, bus organizuojami turnyrai, lenktynės su kojūkais, rankos taiklumos rungtys.

Nuo 19:00 iki 22:00 valandos prie veiklų „Kultūros nakties“ dalyviai jungsis lauke, 18-21-24 valandomis rengisme žaismingas edukacines ekskursijas Žaislų muziejuje iš anksto info@zaislumuziejs.lt užsiregistravusiems dalyviams.
DĖMESIO! Rezervacija į ekskursijas muziejuje jau baigta.
Visos vietos užimtos. Laukiame šeimų erdvėje.


Organizuotom grupėms pasiūlysime pasinerti į seniausiųjų Lietuvos žaislų ekspoziciją, išsiaiškinti, su kuo žaidė vidurmažiais vaikai. Iš ko gaminosi žaislus ir kodėl žaidė būtent su tokiais žaislais, kuriuos archeologams pavyko rasti kasinėjimų metu.