KOVO MĖNESIO DIRBTUVĖS

 Kviečiame į Žaislų muziejaus dirbtuves, kur kartu su vaikais galite išmėginti naujas veiklas.

  Kovo 1 d., šeštadienį, 12-14 val. VĖJO MALŪNĖLIŲ DIRBTUVĖS. Pirmąją pavasario dieną labai tinka lėkti į laukus ir gaudyti laisvės vėją. Tad kviečiame pasigaminti spalvingus vėjo malūnėlius ir pasitikti pavasarį jiems linksmai besisukant.
  Kovo 2 d., sekmadienį, 12-14 val. – KAUKIŲ DIRBTUVĖS Antradienį varysime žiemą iš kiemo, o kad ji labiau išsigąstų, reikia pasigaminti bent po vieną kaukę. Nesudėtingos, bet labai naudingos kaukės iš kartono pabaidys ne tik žiemą, bet ir piktą raganą, jei tokia kaimynystėje gyvena.
  Kovo 8 d., šeštadienį, 12-14 val. – FLEKSAGONO DIRBTUVĖS tai jau 75 metus gyvuojantis, lengvai iš popieriaus išlankstomas, net ir suaugusiuosius įtraukiantis žaislas-galvosūkis. Jį lankstant (jau pasigamintą), fleksagono paviršiai keičiasi kaip kaleidoskope - buvę išorėje pasislepia, o lig tol buvę paslėpti netikėtai išlenda į paviršių.
  Kovo 15 d., šeštadienį, 12-14 val. – SAULYČIŲ DIRBTUVĖS. Vėjas jau pakinkytas, belieka prisijaukinti šiltąsias saulytes. Gal norite jas išsisiuvinėti, gal klijuoti aplikacijas ar priderinti geltonas pūkuotas vielutes vietoj spindulėlių? Kiekvienas gaminsis pagal savo galimybes, bet visi išsineš po saulutę delnuose.
  Kovo 23 d., sekmadienį, 12-14 val. – INTEGRUOTO PIEŠIMO ŽAIDIMAS – piešdami kursime nuostabią istoriją apie drugeliu virstantį vikšrelį ar kitą nuostabų gamtos stebuklą.
  Kovo 29 d., šeštadienį, 12-14 val. VĖJO MALŪNĖLIŲ DIRBTUVĖS. Jei kam pritrūko vėjo malūnėlių ar vėjas nulenkė sparnus, dar kartą kviečiame juos pasigaminti Žaislų muziejuje ir džiaugtis pavasariu jiems linksmai besisukant. 
  Kovo 30 d., sekmadienį, 12-14 val. – SAULYČIŲ DIRBTUVĖS. Vėjas jau pakinkytas, belieka prisijaukinti šiltąsias saulytes. Gal norite jas išsisiuvinėti, gal klijuoti aplikacijas ar priderinti geltonas pūkuotas vielutes vietoj spindulėlių? Kiekvienas gaminsis pagal savo galimybes, bet visi išsineš po saulutę delnuose.