KONKURSO „VASAROS LINKSMYBĖS“ NUGALĖTOJAI

Dėkojame visiems, kas atsiuntė nuotraukas ir pasidalino vasaros istorijomis. Smagu matyti, kad tėveliai taip stengiasi dėl savo vaikų. Tikime, kad jūsų vaikai šią vasarą buvo labai laimingi.

Žaislų muziejaus kolektyvas buvo ypatingai sužavėtas seneliais, kurie savo anūkui pagamino vaikišką valdymo pultą. Dėkojame Erikai Fridmanovai, kad pasidalino šiuo stebuklingu darbu, ir juos skelbiami
PIRMOSIOS VIETOS nugalėtojais. Jūsų laukia 3 bilietai ir muziejaus knygelė „Pasakojimas apie seniausius mūsų žaislus, arba kaip piratas Algiukas lobio ieškojo“.
Kviečiame patyrinėti ir įvertinti, kiek išmonės bei meilės čia yra sudėta.
 II. Antrąją vietą skyrėmė nagingajam tėveliui, kuris surentė tvirtas sparnuotąsias supynes. Jūsų taip pat laukia 3 muziejaus bilietai bei knygelė. Nuotrauką atsiuntė Edita Bartkienė. III. Trečiąją vietą – tris bilietus ir knygelę – skyrėme Petkevičių šeimynai už gausius vasaros žygius ir nuotykius su sunumi Kipru. Nuotraukas atsiuntė mama Andžela Petkevičienė. 
Žaislų muziejaus edukatoriai labai nori apdovanoti dar kelias šeimas už vasaros pasiekimus, entuziazmą bei nuotykius. Muziejaus knygeles dovanojame  Dalios Bernotaitės-Duševskienės, Irenos Armonienės, Tomo Toleikio ir Irmos šeimoms.

Lauksime Jūsų visų Žaislų muziejuje!!!

  Su nugalėtojais susisieksime elektroniniu paštu ir sutarsime, kaip atsiimsite prizus.