GEGUŽĖS RENGINIAI

Gegužės 4 d. šeštadienį, 13:00 ir 13:30 rengiame JAUNOJO ARCHEOLOGO DIRBTUVES. Dirbtuvės tinka nuo 4 metų iki 99 metų. Patirsite jaunojo archeologo džiaugsmą kasinėjant atrasti daiktus, juos fiksuoti ir nustatyti, kasgi tai yra. Trukmė 30 min. Dirbtuvės ir muziejaus bilietas dalyviui – 12 Lt.
Registruotis galima info@zaislumuziejus.lt
   Gegužės 5 d. sekmadienį, 13:00 rengiame dirbtuves LDK girių auksas – VAŠKAS. Kviečiame sužinoti, kodėl vaškas pelnytai vadinamas LDK girių auksų, ką darė su mūsų vašku Europos šalys ir kartu nusilipdyti kvapnią ir jaukią figūrėlę. Būtent tądien darbelį labai tinka padovanoti mamai. Dirbtuvių trukmė – 40 min. Dirbtuvės ir muziejaus bilietas dalyviui – 14 Lt.
  Registracija info@zaislumuziejus.lt 

Gegužės 7 d., antradienį 18 val. Valandėlė su Eventum Group. Paskaitėlė su ornitologu „Kviečiame pažinti: Paukščiai!” 

Noras išmokti, nuolat tobulėti bei pažinti – leidžia augti ne tik mažiems, bet ir dideliems. O ar norėtumėt pažinti šalia mūsų gyvenančius, nuolat sutinkamus, tuos, kurie gimė skraidyti?

Kviečiame į paskaitėlę vaikams: „Kviečiame pažinti: Paukščiai!“ Kartu su ornitologų draugijos nariu Gediminu Petkumi paskaitėlės metu bandysime pasinerti į skraiduolių gyvenimą, pažinti tuos, kurie gyvena šalia mūsų ir atokiau nuo žmonių, bandysime suprasti kaip gyvena paukščiai, kada ir kokie paukščiai grįžta pavasarį ir daug kitų įdomybių!

Paskaitėlės metu žiūrime video, žaidžiame žaidimus, klausinėjame ir išgirstame daugybę įdomių atsakymų!

Trukmė:  45 min. – 1val. Paskaitėlės tema: „Pavasario šaukliai“. Labiausiai tinka: 4-8 metų ir vyresniems vaikams! Kaina dalyviui – 15 Lt. Registracija info@zaislumuziejus.lt

 


Gegužės 14 d., antradienį 18 val. Valandėlė su Eventum Group.

Muzikinis užsiėmimas su bardu Justinu Narvydu!

Dainelės vaikučiams ir jų tėveliams. Šaunus pusvalandis norintiems kartu paploti, pašokti, padainuoti, o gal tiesiog pašūkauti. Su vaikučiais bendrauja, daineles dainuoja ir kojas kilnoja muzikantas Justinas!

Programėlė labiausiai tinka: 4 - 7 metų vaikams! Kaina dalyviui 15 Lt.

Registracijainfo@zaislumuziejus.lt


 


Gegužės 21 d., antradienį 18 val. Valandėlė su Eventum Group.

Etnokultūriniai žaidimai su „Klinge“!

Profesionalūs etnomuzikologai, grupės ,,Klingė" nariai, propaguoja senąsias lietuvių liaudies tradicijas, dainuoja, šoka, groja įvairiais tradiciniais instrumentais, o savo atliekama programa pradžiugina ne vieną klausytoją, taip pat ir pačius mažiausius!

Šios programėlės metu susipažinsime su tradiciniais lietuvių instrumentais, pademonstruosime kaip kiekvienas instrumentas groja, kokį garsą skleidžią, pamuzikuosime su visais dalyviais!

Taip pat žaisime smagius tradicinius žaidimus, pasimokysime dainelių bei šokių!

Trukmė: 45min. – 1val. Labiausiai tinka: 4-8 metų ir vyresniems vaikams!

Kaina dalyviui – 15 Lt. Registracija info@zaislumuziejus.lt