GEGUŽĖS SAVAITGALIŲ DIRBTUVĖS

Dirbtuvės nemokamos! Perkate bilietą ir jungiatės prie visų veiklų, kurios tuo metu vyksta muziejuje.

 

 

Gegužės 3 ir 4, šeštadienį ir sekmadienį 12-14 val. – SAULYČIŲ IR GĖLYČIŲ DIRBTUVĖS MAMOS DIENOS PROGA. Mėlynos gėlės ir žalia saulytė, o gal ruda saulė ir oranžinės gėlytės? Kad ir kokie būtų spalvų deriniai, kiekvienai mamai gražiausia dovana yra vaiko padarytas darbelis.


 

 

Gegužės 10, šeštadienį 12-14 val. – POPIERINIŲ KARŪNŲ DIRBTUVĖS. Šios dirbtuvės tinka kiekvienam kunigaikščiui ir kiekvienai jaunai kunigaikštytei. Jei visos turimos karūnos nebetinka ar pabodo, pats laikas pasigaminti karūną pagal naujausias karalystės madas.

 

Gegužės 11, sekmadienį 12-14 val. – POPIERINIO TREPSIUKO DIRBTUVĖS Jei mokate tiksliai lankstyti ar norėtumėte to išmokti, tai būtinai užsukite į mūsų TREPSIUKO dirbtuves. Pasigaminsite ir namo išsinešite smagų popierinį žmogeliuką. Jis – linksmas, spalvotas ir mokantis patrepsėti ant stalo kaip žymusis Čarlis Čaplinas.
 

Gegužės 17, šeštadienį 12-14 val. – POPIERINIŲ KARŪNŲ DIRBTUVĖS. Šios dirbtuvės tinka kiekvienam kunigaikščiui ir kiekvienai jaunai kunigaikštytei. Jei visos turimos karūnos nebetinka ar pabodo, pats laikas pasigaminti karūną pagal naujausias karalystės madas.
 
Gegužės 18, sekmadienį 12-14 val. – POPIERINIŲ GYVŪNŲ LANKSTYMO DIRBTUVĖLĖS. Jei vaikai niekaip negali priprašyti tėvelių, kad nupirktų gyvūnėlį, tuomet kviečiame pasigaminti savo svajonių gyvūnėlį. Namo galėsite parsinešti katytę, šuniuką, o gal liūtą, panterą ar krokodilą. Jie tikrai nieko neišgąsdins.

 

Gegužės 24, šeštadienį 12-13:30 val. – POPIERINIO TREPSIUKO DIRBTUVĖS Jei mokate tiksliai lankstyti ar norėtumėte to išmokti, tai būtinai užsukite į mūsų TREPSIUKO dirbtuves. Pasigaminsite ir namo išsinešite smagų popierinį žmogeliuką. Jis – linksmas, spalvotas ir mokantis patrepsėti ant stalo kaip žymusis Čarlis Čaplinas.


 


Gegužės 25, sekmadienį 12-13:30 val. - INTEGRUOTO PIEŠIMO ŽAIDIMAS – piešdami kursime nuostabią istoriją apie drugeliu virstantį vikšrelį ar kitą nuostabų gamtos stebuklą.


 
 

Gegužės 31, šeštadienį 12- 14 val. – „POP-UP“ ATVIRUKŲ DIRBTUVĖS „TĖČIO SVAJONĖ“. Rytoj tėvelių diena, tad pats laikas pasirūpinti netikėta dovana. Gal žinote, apie ką jis svajoja? Norėtų motociklo, meškerės ar knygos? Nustebinkite iššokančiu atviruku su iškirpta ir nuspalvinta tėčio svajone.