Daktaro Virginijaus žaislų sanatorija

Prieš mėnesį mūsų rudnosis gyventojas meškinas, pareiškęs, kad nėra gyvenimo, pasiprašė į sanatoriją. Vakar mūsų mechaninis draugas parlingavo į muziejaus būstinę žvalus ir linksmas. Meškinas džiaugėsi, kad patekęs į žinomo specialisto daktaro Virginijaus rankas atsigavo ne tik fiziškai, bet ir dvasiškai. Pasakodamas meškinas rankose spaudė naują gėrimų buteliuką, o jo kailiukas tviskėjo po SPA procedūrų.
Šį prisukamą meškiną, pagamintą tarp 1970 ir 1980 metų Sankt Peterburgo (Rusija) Metalo gaminių gamykloje ( Металлоизделия),   muziejui padovanojo Andrėjus ir Kristupas-Pijus Iljinai. Žaislas buvo mylimas ir mėgiamas, tad ir žaidžiama su juo buvo dažnai. Todėl keturiasdešimtmečio lepečkojo sveikata buvo gerokai pašlijusi...

 

Reabilitologui Virginijui išardžius paaiškėjo ir diagnozė: ištrupėjusi užvedimo raktelio kiaurymė ir dalis variklio tvirtinimo vietos korpuso nugarinėje dalyje, sutrupėjusi koja, išlūžusi apatinė galvos dalis, sulūžęs apatinio žandikaulio tvirtinimas...
...vietomis apskuręs ir suplyšęs kailiukas, mechanizmas sulūžęs ir dar apsivyniojęs kažkokiu būdu į meškiuką patekusia vata.


 
   

Taigi, pirmiausia atsargiai buvo nurengtas kailiukas. Tuomet užtaisyta (dvikomponenčiu epoksilinu) prisukimo raktelio skylė, sulopyta galva ir viršutinis žandikaulis, suremontuotas apatinio žandikaulio tvirtinimas.
 
 

Implantuotas naujas širdies mechanizmas, sutrupintos pėdos sudėliotos į savo vietas ir paruoštos tvirtinimo darbams.Juosmens dalys sustatytos į savo vietą ir kartu su pėdutėmis sutvirtintos stebuklingąja pilka mase.
 
   

Meškino kūnelis aprengtas švariai išvalytu kailiuku, o galvos tvirtinimui sukonstruotas naujas kaklas (senojo nebuvo likę nė žymės).

     

Apatinis žandikaulis atnaujintas,
aptrauktas kailiuku, o liežuvis nudažytas. Tuomet sumontuota galva prijungta prie korpuso, apatinis žandikaulis prijungtas prie mechanizmo. Kol suklijuota galva džiuvo, remiantis analogijomis buvo atkurtas ir dažymui paruoštas buteliukas (savo senąjį meškinas buvo matyt kažkur pametęs).Sanatoriją po dr. Virginijaus gydymo seansų meškinas paliko sveikas, švarus, smagiai dūzgiančiu mechanizmu, laimingas ir nešinas naujutėlaičiu buteliuku. 


O čia galite žvilgtelėti, kaip kruta atkutęs meškinas!


  

 Štai kaip lepečkojis atrodė prieš ir po jauninančios procedūros!