BIRŽELIO MĖNESIO DIRBTUVĖS


 
 

Birželio 7 dieną, šeštadienį 12-14 val. SAULYČIŲ DIRBTUVĖS. Vėjas jau pakinkytas, belieka prisijaukinti šiltąsias saulytes. Gal norite jas išsisiuvinėti, gal klijuoti aplikacijas ar priderinti geltonas pūkuotas vielutes vietoj spindulėlių? Kiekvienas gaminsis pagal savo galimybes, bet visi išsineš po saulutę delnuose.

   

Birželio 14 dieną, šeštadienį 12-14 val. POPIERINIŲ GYVŪNŲ LANKSTYMO DIRBTUVĖLĖS. Jei vaikai niekaip negali priprašyti tėvelių, kad nupirktų gyvūnėlį, tuomet kviečiame pasigaminti savo svajonių gyvūnėlį. Namo galėsite parsinešti kačiuką, šuniuką, o gal liūtą, panterą ar krokodilą. Jie tikrai nieko neišgąsdins.

 

Birželio 21 dieną, šeštadienį 12-14 val. MEDALIŲ IR PAKABUKŲ DIRBTUVĖS. Artėja Joninių šventė! Tad labai pravartu pasirūpinti medaliais ir priziniais pakabukais. Tuomet drąsiai galėsite įteikti tiems, kam trumpiausią naktį pavyks surasti paparčio žiedą.

 

 
 

Birželio 28 dieną, šeštadienį 12-14 val. POPIERINIŲ GYVŪNŲ LANKSTYMO DIRBTUVĖLĖS. Jei vaikai niekaip negali priprašyti tėvelių, kad nupirktų gyvūnėlį, tuomet kviečiame pasigaminti savo svajonių gyvūnėlį. Namo galėsite parsinešti kačiuką, šuniuką, o gal liūtą, panterą ar krokodilą. Jie tikrai nieko neišgąsdins.