BALANDŽIO RENGINIAI

Balandžio 20 d., šeštadienį, 13:00 ir 13:30 rengiame JAUNOJO ARCHEOLOGO DIRBTUVES. Dirbtuvės tinka nuo 3 metų iki 99 metų. Patirsite jaunojo archeologo džiaugsmą kasinėjant atrasti daiktus, juos fiksuoti ir nustatyti, kasgi tai yra. Trukmė 30 min. Dirbtuvės ir muziejaus bilietas dalyviui – 12 Lt.
Registruotis galima info@zaislumuziejus.lt

                         

Balandžio 21 d., sekmadienį, 12:00 ir 13:00 rengiame BAROKIŠKOJO RĖMELIO DIRBTUVES. Artėja mamos diena, tad puiki proga pasigaminti rėmelį, įdėti į ją gražią nuotrauką ar piešinį ir padovanoti savo mamai. Dirbtuvės tinka nuo 9 metų iki 99 metų. Dirbtuvių trukmė – 1 val. Dirbtuvės ir muziejaus bilietas dalyviui – 14 Lt.
Registruotis galima info@zaislumuziejus.lt
 
                         


Balandžio 27 d., šeštadienį, 13:00 rengiame ARCHAIŠKŲ LĖLYČIŲ DIRBTUVES. Kviečiame pasimokyti pačius elementariausius būdus pasigaminti lėlytę, kuri gali tapti pačiu mieliausiu savo rankomis pasigamint žaislu. Dirbtuvės tinka nuo 7 metų iki 99 metų. Dirbtuvių trukmė – 1 val. Dirbtuvės ir muziejaus bilietas dalyviui – 14 Lt.
Registruotis galima info@zaislumuziejus.lt
                           
                           

Balandžio 28 d., sekmadienį, 13:00 rengiame dirbtuves LDK girių auksas – VAŠKAS. Kviečiame sužinoti, kodėl vaškas pelnytai vadinamas LDK girių auksų, ką darė su mūsų vašku Europos šalys ir kartu nusilipdyti kvapnią ir jaukią figūrėlę. Dirbtuvės tinka nuo 3 metų iki 99 metų. Dirbtuvių trukmė – 40 min. Dirbtuvės ir muziejaus bilietas dalyviui – 14 Lt.
Registruotis galima info@zaislumuziejus.lt